Kumaş Dikey Perdeler

Dikey perdelerin kumaş kesim modelleri çok geniş renk ve desen seçenekleri ile gelir. Öyle ki, stor perdelerde kullanılan tüm kumaşlar dikey perdeler için cnc makinelerle kesilerek hazırlanabilir. Son derece dekoratiftir ve mahremiyet sağlaması açısından idealdir. Güneşi bulunduğu ortama süzerek alır ve bu da muhteşem bir görüntü oluşturur. Kumaş bantlar tam kapatıldığında kumaşın özelliğine bağlı olarak güneşi %100 orana kadar kesebilir. Bu da yer kaplamalarınız ve mobilyalarınızın güneşin zararlı ışınlarından korunmasında yardımcı olur. Ray üzerinde hareket eden vagonlara klipslerle takılmak suretiyle montajı kolaydır.

PVC perdelere göre daha geniş kullanım alanına sahip olan dikey perdeler tüm mekânlar için çözüm oluşturan bir perde türüdür. Evinizin içinde farklı kumaş türlerini de kombin yaparak kullanıma olanak sunar. Böylece bireysel olarak her türlü dekorasyona imkân tanır.

Veranda kapıları, çatılar gibi eğimli alanların pencere ve kapıları, sürgülü camlar ve balkon kapıları için mükemmel çözümler sunan kumaş dikey perdeler motorlu seçenekleri ile de zengin kullanım alanlarına hitap eder.

Günümüz teknolojilerinde özel teknikler kullanılarak üretilen tekstillerde kir tutmaz kumaşlar tercih edilerek temizlik sorununu tamamen ortadan kaldırır. 

 

RENKLER VE DESENLER

kataloglarımızı

incelediniz mi?